POLITYKA PRYWATNOŚCI

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. w Toruniu respektuje w pełni prawo do prywatności wszystkich użytkowników niniejszego Serwisu internetowego i nie udostępnia osobom trzecim ich danych personalnych ani adresowych.

Informacje przekazane przez użytkowników Serwisu za pośrednictwem załączonych formularzy elektronicznych (obejmujące imię i nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu i faxu, adres mailowy) są gromadzone i wykorzystywane wyłącznie dla realizacji celu określonego w formularzu, tj. udzielenia informacji, porady oraz odpowiedzi na zapytanie lub ofertę współpracy, handlową czy inwestycyjną.

Wszelkie inne wykorzystanie i przetwarzanie powyższych danych (dla celów promocyjnych, marketingowych lub innych) może nastąpić tylko po wyrażeniu odrębnej zgody przez użytkownika Serwisu lub gdy obowiązek ujawnienia takich danych nakłada na Właściciela Serwisu obowiązujące prawo.

Dla lepszego funkcjonowania Serwisu, niektóre jego działy mogą przekazywać do przeglądarki użytkownika niewielkie pliki (tzw. cookies), które służą wyłącznie uproszczeniu niektórych zadań administracyjnych. Są one nieszkodliwe dla danych i nie zawierają żadnych informacji umożliwiających innym kontakt z użytkownikiem. Użytkownik może także wyłączyć zapisywanie cookies na swoim komputerze lub ustawić przeglądarkę do informowania o przesyłaniu powyższych plików.