Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. analiz ekonomicznych i controllingu
w Dziale
controllingu ds. spółek zależnych
i przetwórstwa owocowo-warzywnego

Nr referencyjny:

CENLW_TOR

Miejsce świadczenia pracy:

Toruń

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie systemu planowania i kontroli realizacji planów operacyjnych w spółkach zależnych KGS SA, a także opracowywanie niezbędnej dokumentacji i procedur w tym zakresie
  • weryfikacja i nadzór nad przygotowaniem planów długoterminowych, budżetów oraz raportów sytuacji ekonomiczno-finansowej spółek zależnych KGS SA
  • koordynacja realizacji obowiązków w zakresie rachunkowości zarządczej w spółkach zależnych
    KGS SA
  • przygotowywanie raportów i analiz zarządczych
  • doskonalenie instrumentów rachunkowości zarządczej w ścisłej współpracy ze służbami finansowo - księgowymi
  • przygotowywanie wszelkiego rodzaju analiz ekonomicznych ad-hoc
  • współpraca ze specjalistami ds. controllingu w spółkach zależnych KGS SA

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne w obszarach controllingu/rachunkowości/analizy finansowej)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości / analiz finansowych
  • znajomość zasad przygotowywania i analizy sprawozdań finansowych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość programów kalkulacyjnych (MS Excel) i prezentacyjnych (MS Power Point)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
  • systematyczność i terminowość
  • samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, PPE, karty Multisport)

Data ważności oferty pracy:

 2022-10-14

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wstecz