Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca ciągnika siodłowego C+E

Nr referencyjny:

CENTW_KRU_DOB_MAL

Miejsce świadczenia pracy:

Dobrzelin/Kruszwica/Malbork

Zakres obowiązków:

  • transport krajowy produktów Grupy Kapitałowej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w transporcie
  • czynne prawo jazdy kat. C+E
  • dokumenty poświadczające kwalifikacje zawodowe
  • ważne badania psychologiczne
  • zaangażowanie, solidność, nastawienie na rozwój
  • poczucie odpowiedzialności
  • mile widziane doświadczenie w transporcie produktów płynnych

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, PPE, karty Multisport)

Data ważności oferty pracy:
 2022-10-06

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wstecz