• PCukierDBN_1kg34_01 bialy

Cukier biały kryształ

Cukier biały kryształ jest znany od dziesięcioleci. To cukier polecany między innymi do słodzenia gorących,  czy chłodnych napojów, pieczenia ciast i ciasteczek, przygotowywania przetworów. Znajduje szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Jest to najpopularniejszy, klasyczny cukier o charakterystycznych kryształach i doskonałej rozpuszczalności. 

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały kryształ w opakowaniu 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg.

 • PCukierDBN_1kg34_01 drobny

Cukier biały drobny

Jest to cukier o śnieżnobiałej barwie i charakterystycznej, bardzo drobnej granulacji. Cukier do pieczenia drobny powstaje podczas specjalnego procesu segregacji, selekcjonującego kryształki cukru o określonej, odpowiedniej wielkości. Dzięki tak dobranej granulacji cukier do pieczenia drobny bardzo szybko rozpuszcza się. Doskonale nadaje się do wypieków, przygotowywania ciast, kremów i deserów. Cukier do pieczenia drobny jest niezastąpiony w każdej kuchni.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały drobny w opakowaniu 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg.

 • PCukierDBN_1kg34_01 premium

Cukier PREMIUM

Cukier biały Premium marki Polski Cukier dzięki swej aksamitnej, wyrazistej strukturze i nieskazitelnej bieli stanowi produkt pierwszej kategorii. Ten krystaliczny cukier wysokiej czystości i najwyższej jakości jest niezastąpiony w każdej kuchni i na stole. Idealny do słodzenia napojów i wypieków.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały premium w opakowaniu 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg.

 • PCukierDBN kostka500g34_01bialy

Cukier biały kostka

Cukier biały kostka w kartoniku 500 g. to nowy produkt, dotychczas niedostępny w ofercie. Cukier biały w kostkach to krystalicznie biały cukier w formie dużych eleganckich kostek.
Produkt  ten jest  idealny do słodzenia gorących napojów, a wygodna forma ułatwia jego stosowanie.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały kostka w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • PCukierDBN_stickBOX34_01bialy

Cukier biały w stickach

Cukier biały w stickach marki Polski Cukier, to łatwo rozpuszczający się, pierwszej kategorii, drobny cukier biały,  porcjowany w sticki o pojemności 5 g.
Wygodna forma produktu, pakowana w podłużne, higieniczne sticki, idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, kawiarni czy też punktów zbiorowego żywienia (szkoły, szpitale),. Doskonale sprawdza się w podróży, podczas pikników, konferencji, a także w biurach. Niezastąpiony podczas spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały w stickach pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sztuk po 5 g).
Opakowanie zbiorcze: 12 kartoników x 500 g.

 • PCukierDBN Puder folia34_01

Cukier biały puder

Cukier biały puder 500 g to cukier o aksamitnej strukturze, nieskazitelnej bieli i doskonałej sypkości. Cukier puder nie zawiera dodatków typu antyzbrylacze. Ze względu na rodzaj opakowania (opakowanie foliowe typu PE/PET) wygodnie i praktycznie przechowuje się.
Szczególnie polecany do wypieku ciast i ciasteczek, przygotowywaniu lukru, dekorowania i posypywania.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały puder w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • Bez nazwy

Cukier BIO

Cukier BIO marki Polski Cukier - to wysokogatunkowy cukier trzcinowy. Pochodzi z ekologicznych, certyfikowanych upraw trzciny cukrowej. To gwarancja najwyższej jakości produktu w nowoczesnej kuchni. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do napojów i drinków. Pomocny w pieczeniu i gotowaniu – nada wyjątkowy charakter ulubionym przysmakom.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier bio w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • PCukierDBN kostka500g34_01trzcinowyBIO

Cukier BIO w kostkach

Cukier BIO marki Polski Cukier - to wysokogatunkowy cukier trzcinowy w formie dużych eleganckich kostek. Pochodzi z ekologicznych, certyfikowanych upraw trzciny cukrowej. To gwarancja najwyższej jakości produktu w nowoczesnej kuchni. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do napojów i drinków.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier bio kostka w opakowaniu 500 g w kartoniku.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • PCTrzinowyDBN box500g34_01

Cukier trzcinowy demerara

Cukier brązowy trzcinowy Demerara marki Polski Cukier to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku. Opakowaniem jest kartonik charakteryzujący się ciepłą, żółto-pomarańczową kolorystyką słońca i ciepłych krajów, skąd pochodzi ten cukier. Pokazane są także pędy trzciny cukrowej, z której ten cukier jest wytwarzany. Dzięki wycięciu w kartoniku w postaci "uśmiechu" nasi klienci mogą obejrzeć jak fajnie ten cukier wygląda.

Cukier brązowy Demerara doskonale nadaje się do słodzenia gorących napojów, wypieku ciemnych ciast typu piernik i przygotowywania wytrawnych potraw i sosów. Idealnie pasuje także jako dodatek do egzotycznych drinków.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy demerara w opakowaniu 500 g w kartoniku.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • PCukierDBN_500g34_01trzcinowy

Cukier brązowy trzcinowy

Cukier trzcinowy Demerara marki Polski Cukier to cukier o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku.
Opakowanie charakteryzuje się ciepłą, żółto-pomarańczową kolorystyką słońca i ciepłych krajów, skąd pochodzi ten cukier.
Pokazane są także pędy trzciny cukrowej, z której ten cukier jest wytwarzany.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy demerara w opakowaniu papierowym 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • PCukierDBN kostka500g34_01trzcinowy

Cukier brązowy kostka

Kolejnym cukrem brązowym trzcinowym w portfolio marki Polski Cukier jest cukier brązowy kostka. Opakowanie podobnie jak cukru Demerara to ciepłe kolory lata, słońca i dalekomorskich klimatów. Charakteryzuje się złocistym kolorem, bursztynowym połyskiem i lekko karmelowym smakiem. Poręczna forma kostek ułatwia słodzenie. Praktyczny i wygodny w użyciu. Idealny do słodzenia gorących napojów - kawy i herbaty.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy kostka w opakowaniu 500 g w kartoniku.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

 • PCukierDBN_stickBOX34_01trzcinowy

Cukier brązowy w stickach

Cukier brązowy marki Polski Cukier w stickach to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku. Dzięki drobnej granulacji, szybko się rozpuszcza, a praktyczne opakowanie w sticki o pojemności 5 g będzie niezastąpione w każdym gospodarstwie domowym.  
Wygodna forma opakowania produktu, w podłużne, higieniczne sticki, idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, kawiarni czy też punktów zbiorowego żywienia (szkoły, szpitale),. Doskonale sprawdza się w podróży, podczas pikników, konferencji a także w biurach. Niezastąpiony podczas spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy w stickach pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sticków po 5 g).
Opakowanie zbiorcze: 12 kartoników x 500 g.

 • Cukier brązowy drobny 500g (opakowanie plastikowe)

Cukier brązowy drobny w doypacku

Marka Polski Cukier wprowadziła do sprzedaży cukier brązowy w innowacyjnym opakowaniu. Cukier w doypacku to nowość na rynku polskim. Funkcjonalne opakowanie z korkiem umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu, chroni przed zawilgoceniem i rozsypaniem. Cukier brązowy znakomicie nadaje się do wypieków ciast, ciasteczek typu piernik i przygotowywania wykwintnych deserów. Drobna granulacja szybko się rozpuszcza. Hermetyczne, wytrzymałe i praktyczne opakowanie będzie niezastąpione w każdym gospodarstwie domowym.

Dostępne opakowania

Cukier Brązowy doypack dostępny jest w funkcjonalnym opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.